-
logo

Про нас

Домонет - український Інтернет-провайдер з головним офісом у місті Києві. Підключаємо Інтернет, як у квартири, так і в приватні будинки.

15 +

населених пунктів

3000 +

багатоповерхових будинків

Перевірити покриття

10000 +

приватних будинків

Перевірити покриття

ТЕХНОЛОГІЯ

Ми компанія 21-го сторіччя, тому наша мережа побудована виключно оптоволоконним кабелем та з використанням сучасних технологій:

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ІНТЕРНЕТ

Ми перший Провайдер в Україні, який надає в користування професійне обладнання Mikrotik і реалізували дуже просте його використання. Абонентам з таким роутером більше не потрібно бути "просунутими" користувачами, щоб просто змінити назву мережі, адже роутер вже попередньо налаштований і управління таким роутером відбувається прямо з особистого кабінету "Мій Домонет". Змінити назву Wi-fi і пароль до нього зручно так само легко, як і поповнити рахунок. Також, до таких роутерів додається цілодобова технічна підтримка і гарантійна заміна.

СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша команда постійно працює над створенням інноваційних підходів до обслуговування, так ми були першим українським Інтернет-провайдером, який переніс особистий кабінет в мессенджер. Наш Бот в Telegram став дійсно зручним способом для того, щоб отримати всю Важливу інформацію про стан рахунку,поповнити баланс та провести діагностику з’єднання.

ТАРИФНА ПОЛІТИКА

Наші безлімітні тарифні плани дійсно відповідають заявленим швидкостям і не мають прихованих обмежень. Ми завжди стежимо за ситуацією на ринку і використовуємо передові технологічні рішення, що дозволяє нам постійно пропонувати своїм абонентам більш дешеві тарифні плани і високу якість послуг. Для учасників бойових дій, пенсіонерів та інших пільгових категорій населення ми пропонуємо тарифний план "Турбота". Для оформлення необхідно надати документи, що підтверджують право на отримання тарифу і прописка повинна співпадати з адресою надання послуги.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Ми завжди йдемо назустріч користувачам, проводячи привабливі акції. А згідно нашої програми лояльності для абонентів, що вчасно вносять передоплату повертається до 20 % від абонентської плати.

arrowUp